Kontakt

UTRAC spol. s.r.o.

IČ: 49551078

 

Lorex Group s.r.o.

IČ: 11827416

Korespondeční adresa (provozovna):

Masaryková 178
415 01 Teplice

 


Zvětšit mapu

Otvírací hodiny:

Po - Pá: 10:00 - 17:00
So - Ne: zavřeno

Faktrurační adresa:

Na Lysinách 457/20

147 00 Praha 4

 

telefon:

+420 722 932 084

+420 702 046 926 

email:

info@batteryland.cz

Doprava

 

Způsoby dopravy – ceny jsou vč. DPH

Dopravce

 Dobírkou

 On-line platba/převodem

 

Č.P. Balík do ruky

 

65,-Kč

Č.P. Balík na poštu

 

65,-Kč

Balík do balíkovny

 

49,-Kč  

Uloženka - ČR

 

67,-Kč

Uloženka- SK

 

67,-Kč

 

Výdejní místa GLS ParcelShop

GLS kurýr – Běžné doručení

 

 

 79,-Kč

GLS kurýr – Slovensko

 

129,-Kč

Pošta Slovensko

 

112,-Kč

 

NTL NTL2197 Baterie Acer Aspire One D255/D260/D270 4400mAh 11,1V Li-Ion – neoriginální

AL10B31, AL10BW, AL10G31, BT.00603.114, AK.003BT.071, AK.006BT.074, AL10A31, AL10B31, AL10G31, BT.00303.022, BT.00603.114, LC.BTP00.129, LC.BTP0A.007, LC.BTP0A.019
Zobrazit více
0% (0 hodnocení)
539,00 Kč (21.9 €)
ks
vložit do košíku
Skladem - Ihned k odeslání
katalogové číslo: NTL2197
záruka:24 měsíců (10 měsíců na životnost článků)
výrobce:NTL
cena:539,00 Kč (21.9 €)
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze

Záruka: 2 roky

V baterii jsou použity články technologie SAMSUNG

Ochrana proti hlubokému vybíti: Ano

Ochrana přebítí: Ano

Ochrana proti přehřátí: Ano

Funkce baterie Laptop

Hlavní síťová baterie pro přenosné počítače 
Chemické složení baterie Lithium ion

Vysoce výkonný nový typ nabíjecí baterie. 
Napětí: 11,1 V 
Kapacita: 4400 mAh
Dimension:203.7*54.5*39.3 mm 
Weight:304.9g
Tvar: Irregular


KOMPATIBILITA
Baterie je plně kompatibilní s následujícími produktovými čísly:

AK.003BT.071
AK.006BT.074
AL10A31
AL10B31
AL10G31
BT.00603.114
BT.00603.121
LC.BTP00.128
LC.BTP00.129

Baterie je plně kompatibilní s následujícími zařízeními:

ACER
Aspire one 522
Aspire one 722
Aspire One AO522
Aspire one AO722
Aspire one AOD255
Aspire one AOD255- A01B/B
Aspire one AOD255- A01B/K
Aspire one AOD255- A01B/W
Aspire One AOD255E
Aspire One AOD257
Aspire One AOD260
Aspire One AOD270
Aspire One AOE100
Aspire one D255
Aspire one D255-1134
Aspire one D255-1203
Aspire one D255-1268
Aspire one D255-1549
Aspire one D255-1625
Aspire one D255-2107
Aspire one D255-2136
Aspire one D255-2184
Aspire one D255-2256
Aspire one D255-2301
Aspire one D255-2331
Aspire one D255-2333
Aspire one D255-2509
Aspire one D255-2520
Aspire one D255-2532
Aspire one D255-2583
Aspire one D255-2640
Aspire one D255-2670
Aspire one D255-2691
Aspire one D255-2795
Aspire one D255-2929
Aspire one D255-2934
Aspire one D255-2981
Aspire one D255-2BQ
Aspire one D255E
Aspire one D255-N55DQ
Aspire One D257
Aspire One D257E
Aspire One D260
Aspire One D260-2028
Aspire One D260-2097
Aspire One D260-2203
Aspire One D260-2207
Aspire One D260-2344
Aspire One D260-2365
Aspire One D260-23797
Aspire One D260-2380
Aspire One D260-2440
Aspire One D260-2455
Aspire One D260-2571
Aspire One D260-2576
Aspire One D260-2680
Aspire One D260-2919
Aspire One D260-2Bkk
Aspire One D260-2Bp
Aspire One D260-2BQGkk_XP616 3G
Aspire One D260-2BQGss_XP616 3G
Aspire One D260-2BQkk_XP316
Aspire One D260-2BQpu_XP316
Aspire One D260-2BQss_XP316
Aspire One D260-2DQkk_W7625
Aspire One D260-2DQpu_W7625
Aspire One D260-2DQss_W7625
Aspire One D260-2DQuu_W7625
Aspire One D260-N51B/K
Aspire One D260-N51B/KF
Aspire One D260-N51B/M
Aspire One D260-N51B/P
Aspire One D260-N51B/S
Aspire One D260-N51B/SF
Aspire One D270
Aspire One E100
Aspire one happy
Aspire one happy2

Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka). Informace GDPR.